SCROLL

ÇÖZÜMLER

Yaratıcı ve Sürdürülebilir Dijital Pazarlama

UX/UI tasarımı, web ve mobil için yazılım ve geliştirme, kullanıcı deneyimi, proje yönetimi, sosyal medya yönetimi gibi servislerimizle; markalarımıza yaratıcı ve sürdürülebilir dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz.

Web
Tasarım - Yazılım

İzmir'de mobil uyumlu özelleştirilmiş, kullanıcı deneyimi odaklı web tasarım, crm ve özel web tasarım - yazılım çözümleri sunuyoruz.

Mobil Uygulama
Geliştirme

Müşterilerimizin mobil dünya fırsatlarından yararlanarak, maliyetleri düşürmeleri ve karmaşadan kurtulmaları için, kişisel bilgisayarlarla senkronize mobil, akıllı telefon ile tablet uyumlu çoklu platformlar ve ulaşılabilir online çözümleri tasarlıyoruz.

E-Ticaret
Platformları

Risk oranı düşük, ölçülebilir seviyede, kurulumu kolay, sonuçları kestirilebilen, dönüşü hızlı, sanal mağazalar.

Sosyal Medya
Yönetimi

Sosyal medyanın gücünü; işinizle bağlantı kurma, değerlerin belirlenmesi ve aktarımını sağlamak için kullanarak, markanıza katma değer sağlayacak etkileşim yapılandırması sağlıyoruz.

Arama Motoru
Optimizasyonu (SEO)

Etik kurallar çerçevesinde, Google kurumsal yönergelerini izleyerek internet sitenizin doğal arama sonuçlarında üst sıralarda çıkması için destek oluyoruz.

Grafik
Tasarım

Müşterilerimizin vizyonuna ve amacına yönelik tasarımlarla kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerine yardımcı oluyoruz. Logo, katalog, ambalaj, dergi, broşür, afiş ve dijital tasarımlar sunuyoruz.

Google
Reklamları

Potansiyel müşterileriniz şu anda sizin ürün veya servislerinizi arıyor. Google aramalarında işletmeniz üst sıralarda yer alsın, satışlarınızı artırın.

Facebook
Reklamları

Yaş, cinsiyet, medeni durum, lokasyon gibi birçok farklı hedef kitle seçeneği sayesinde dilediğiniz hedef kitleye reklamlarınızı gösterebilir, günlük yaklaşık 40 milyon kişiye ulaşabilirsiniz.